توضیحات محصول

دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمارستان

به نام خدا

گزارش کارآموزی:

گزارش کارآموزي رشته کامپیوتر در درمانگاه

کارآموز: نام و نام خانوادگی

استاد راهنما: ???????

محل کارآموزی: نام محل کارآموزی کاراموزی در بیمارستان

صفحه تقدیر و تشکر از استاد

اینجانب از زحمات بی دریغ  استاد محترم آقای مهندس ؟؟؟ و همچنین سرپرست محترم کارآموزی آقای ؟؟؟؟؟؟؟ و تمامی استادان محترم و مسئولین دانشکده را که مرا یاری نمودند تا دوره ی کاردانی خود را با موفقیت بگذرانم نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

کاراموزی در بیمارستان

فهرست مطالب موجود در گزارش کاراموزی در بیمارستان(درمانگاه)

فهرست شکل ها

معرفیِ محل کاراموزی در بیمارستان

محدوده و کاربرد

اجزاء مفهومی

شاخص هاي ارزیابی سیستم هاي اطّلاعات درمانگاهی

سیستم اطّلاعات مدیریت منابع

پرونده الکترونیکی پزشکی

پرونده الکترونیکی پرستاري

سیستم اطّلاعات پرسنلی و زمان بندي

سیستم هاي تصمیم یاري

سرویس امنیتی

سرویس ارتباطی

سرویس دوراپزشکی

سیستم اطّلاعات پذیرش

سیستم اطّلاعات بیماران سرپایی

سیستم اطّلاعات بخش

 سیستم اطّلاعات داروخانه

سیستم اطّلاعات مدارك پزشکی

سیستم اطّلاعات ترخیص

 مقدمه : برای کاراموزی در بیمارستان

کارآموزی یک نوع نظام آموزشی است که در آن به دانشجویان کارآموزان با توجه به مهارت‌های مورد نیازشان، آموزش داده می‌شود. دوره‌های کارآموزی در مشاغل اقتصادي ، توليدي ، خدماتي ، ستادي ، تحقيقاتي ، طراحي و مشاوره هاي آموزشي ، فني ، اكتشفافي ، استخراجي و غيره ، که رشته کارآموز با آن مرتبط است، می‌شود. کارآموزان، مهارت‌های مورد نیاز دررشته ی خود را در دوره‌های کارآموزی می‌آموزند. در طول دوره ی کار آموزی ، یک سرپرست یا کارفرما ،آموزش‌های دورهٔ کارآموزی، دانشجوی کارآموز را برعهده،همچنین در طول دوره ی کارآموزی یک مدرس کارآموزی تحت عنوان استاد كارآموزي مسئول راهنمايي دانشجو و ارائه نمره به واحد آموزش آموزشكده / دانشكده مي باشد .

برای تعیین محل کارآموزی دانشجو ، محل کار آموزی  مورد نظر خود را  با موافقت استاد راهنما مشخص می کند. پس از تایید فرم شروع به کار از طرف سرپرست کارآموزی و استاد راهنمادانشجو  دوره ی کار آموزی خود را شروع می کند .

مجموع ساعاتی که دانشجو در محل کارآموزی باید حضور داشته باشد240 می باشد و دانشجو بايستي طوري برنامه ريزي نمايد كه كارآموزي تا پايان ترم خاتمه يابد .

درمانگاه  :ساختمان یا بخشی در بیمارستان یا مرکز بهداشتی – درمانی که به درمان بیماران یا مراقبت پزشکی از بیماران سرپایی اختصاص دارد . معمولاً درمانگاه موسسه ای مستقل است که به درمان بیماران می پردازد ولی برخلاف بیمارستان بیماران را بستری نمی کند .

در ایران درمانگاه معمولاً می تواند دارای بخشهای پزشک عمومی و  تخصص، دندانپزشکی، داروخانه، مامایی،

 رادیولوژی، آزمایشگاه و … باشد . مجوز تاسیس و پروانه بهره برداری درمانگاه را وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از طریق دانشگاههای علوم پزشکی مربوطه صادر می نماید . درمانگاه می تواند خصوصی، دولتی یا خیریه باشد .

تعداد صفحات : 32 صفحه فایل ورد قابل ویرایش

ببینید>>> دانلود گزارش کارآموزی در سازمان حج و زیارت

گزارش کارآموزی در بیمارستان,دانلود گزارش کارآموزی در بیمارستان,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمارستان,دانلود رایگان گزارش کارآموزی حسابداری بیمارستان,کارآموزی بیمارستان,گزارش کار بیمارستان,دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته حسابداری در بیمارستان,کارآموزی کامپیوتر در بیمارستان,

 

اضافه‌کردن به سبدخرید
اضافه‌کردن به سبدخرید

نظری بدهید