توضیحات محصول

دانلود پاورپوینت کارت هوشمند -بررسی امنیت کارتهای هوشمند
کارت هوشمند
کارت هوشمند )که با نام‌های «کارت چیپ‌دار» یا «کارت با مدار مجتمع» هم شناخته می‌شود) کارتی است که بر روی آن مدار مجتمع نصب شده‌است. از این نوع کارت می‌توان به‌جای کارت اعتباری و کارت پول یا در سیستم‌های امنیتی کامپیوتری، سیستم‌های تشخیص هویت و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.کارت‌های هوشمند از نظر اندازه و شکل ظاهری، شبیه به کارتهای اعتباری معمولی هستند.

جنس کارت های هوشمند
كارت هوشمند معمولا كارتي از جنس PVC با ابعادي در حدود 5/5 در 5/8 سانتي‌متر است كه بر روي آن يا در بين لايه‌هاي آن، تراشه‌هاي حافظه و ريز‌پردازنده براي ذخيره‌سازي داده‌ها و پردازش آنها قرارداده شده است. يك كارت هوشمند كامپيوتر كوچكي است كه بر روي يك كارت پلاستيكي نصب شده است. قرار دادن يك تراشه در كارت به جاي نوار مغناطيسي، آن را تبديل به يك كارت هوشمند با كاربردهاي گوناگون مي‌نمايد. اين كارت‌ها به دليل دارا بودن تراشه، قابليت كنترل عملكرد را داشته و علاوه بر نگهداري اطلاعات شخصي و تجاري كاربر، امكان پردازش را نيز فراهم مي‌نمايد.

تاریخچه کارت هوشمند
گسترش کارت‌های پلاستیکی در اوایل دهه ۵۰ میلادی آغاز شد. هزینه پایین این کارت‌ها که از جنس PVC بودند باعث شد تا به سرعت جای کارت‌های کاغذی که تحمل تنش‌های فیزیکی و تغییرات آب و هوا را ندارند، را بگیرند. اولین کارت پرداخت در سال ۱۹۵۰ توسط Diners Club به صورت محدود برای اعضای ویژه ساخته شد، تا به جای پول نقد از آن استفاده نمایند. در ادامه رستوران‌ها و هتل‌ها اقدام به استفاده از این نوع کارت‌ها کردند به خاطر همین در آن دوره از آنها به عنوان کارت سفر و سرگرمی یاد می‌شد.
کارت هوشمند
فهرست مطالب موجود در پاورپوینت کارت هوشمند
کارت هوشمند
جنس کارت هوشمند
اختراع كارت هوشمند
تاریخچه کارت هوشمند
کارت‌های هوشمند بدون تماس
کارت هوشمند باتماس (Smart Cards)
تکنولوژی کارت هوشمند
انواع کارت هوشمند:
انواع کارت‌های هوشمند از دیدگاه تکنولوژی ساخت :
کاربرد های کارت هوشمند
امنیت
سلامت الکترونیکی :
حمل و نقل
چرا کارت های هوشمند تا این اندازه متداول شده اند؟
مزایای  کارت های هوشمند
کارت هوشمند چند منظوره
امنیت کارت های اعتباری
 رهنمودهای مصرف کننده
پاورپوینت کارت هوشمند – کارت اعتباری بسیار کامل است و هراه با عکس مرتبط با مطالب می باشد.

طرح توجیهی تولید برد الکترونیکی -مونتاژ بردهای الکترونیکی جدید ویرایش 95

اضافه‌کردن به سبدخرید
اضافه‌کردن به سبدخرید

نظری بدهید